• Snelle service, eigen technische dienst
  • Al 20 jaar kennis van zaken
Producten per pagina: 2040
« 12
TP-Link MC220L netwerk media converter 1000 Mbit/s Multimode, Single-mode Zwart

TP-Link MC220L, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Volledig, Half, Cat5,Cat5e,Cat6

Meer informatie
ACT AC4450 Gigabit SFP Media Converter

ACT AC4450 Gigabit SFP Media Converter, 1000 Mbit/s, 1000Base-LX,1000Base-SX, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 100,1000 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T

Meer informatie
TP-Link MC100CM netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zwart

TP-Link MC100CM, 100 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, 10,100 Mbit/s, Volledig, Half, Cat3,Cat4,Cat5,Cat5e, SC

Meer informatie
TP-Link MC111CS netwerk media converter 100 Mbit/s Single-mode Zwart

TP-Link MC111CS, 100 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3u, 10,100 Mbit/s, Volledig, Half, Cat3,Cat4,Cat5,Cat5e, SC

Meer informatie
TP-Link MC110CS netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

TP-Link MC110CS, 100 Mbit/s, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, 10,100 Mbit/s, 10BASE-T,100BASE-FX,100BASE-T, Volledig, Half, Cat3,Cat4,Cat5

Meer informatie
TP-Link MC210CS netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

TP-Link MC210CS, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX,1000BASE-T, Cat5,Cat5e, SC

Meer informatie
TP-Link MC200CM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart

TP-Link MC200CM, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Volledig, Half, Cat5,Cat5e

Meer informatie
Allied Telesis AT-SPSX netwerk media converter 1250 Mbit/s 850 nm

Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbit/s, Bedraad, 550 m, 850 nm, -30 dBmW, -5 - 70 °C

Meer informatie
Allied Telesis AT-MC102XL netwerk media converter 100 Mbit/s

Allied Telesis AT-MC102XL, 100 Mbit/s, 100TX/100FX, Bedraad, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE, 6 W, 294 g

Meer informatie
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm

Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX, 2000 m, 1310 nm, MMF, -31 dB

Meer informatie
Allied Telesis AT-MC101XL netwerk media converter 100 Mbit/s

Allied Telesis AT-MC101XL, 100 Mbit/s, 100Base-TX UTP, 100Base-FX F, 2000 m, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, UL-Cul, CSA/CSA, NRTL, TUV, CE, 6 W

Meer informatie
Allied Telesis AT-SPEX netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm

Allied Telesis AT-SPEX, 1250 Mbit/s, Bedraad, 2000 m, 1310 nm, -1 dBmW, 0 - 70 °C

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC200/ST-960 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Grijs

Allied Telesis AT-MMC200/ST-960, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s

Meer informatie
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode

Allied Telesis AT-DMC100/ST-50, 100 Mbit/s, 100Base-TX, 100Base-FX, 100 Mbit/s, 1488000 pps, 148800 pps

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zilver

Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC200/SC-960 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Grijs

Allied Telesis AT-MMC200/SC-960, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC200/LC-960 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Grijs

Allied Telesis AT-MMC200/LC-960, 100 Mbit/s, 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.1Q, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s

Meer informatie
Allied Telesis AT-DMC100/SC-50 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode

Allied Telesis AT-DMC100/SC-50, 100 Mbit/s, 100Base-TX, 100Base-FX, 100 Mbit/s, 1488000 pps, 148800 pps

Meer informatie
Tripp Lite N785-INT-SC-MM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Zwart

Tripp Lite N785-INT-SC-MM, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, SC, Bedraad, 550 m, 850 nm

Meer informatie
Tripp Lite N785-INT-SC-SM netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

Tripp Lite N785-INT-SC-SM, 1000 Mbit/s, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Volledig, Half, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a, Fiber, SC

Meer informatie
Tripp Lite N785-INT-SC netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Zwart

Tripp Lite N785-INT-SC, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, SC, Bedraad, 2000 m, 1310 nm

Meer informatie
Allied Telesis AT-SPLX10/I netwerk media converter 1250 Mbit/s 1310 nm

Allied Telesis AT-SPLX10/I, 1250 Mbit/s, 1000LX, Bedraad, 10000 m, 1310 nm, -40 - 85 °C

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC2000/LC-960 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Multimode Grijs

Allied Telesis AT-MMC2000/LC-960, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s

Meer informatie
Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode

Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000 Mbit/s, 1488000 pps, 148800 pps

Meer informatie
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode

Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000 Mbit/s, 1488000 pps, 148800 pps

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC2000/ST-960 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Grijs

Allied Telesis AT-MMC2000/ST-960, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC6006-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s Grijs

Allied Telesis AT-MMC6006-60, 1000 Mbit/s, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, Volledig, Half, DMT, Bedraad

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC2000/SC-960 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Grijs

Allied Telesis AT-MMC2000/SC-960, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.1Q, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s

Meer informatie
D-Link DMC-700SC/E netwerk media converter 1000 Mbit/s

D-Link DMC-700SC/E, 1000 Mbit/s, Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX, Bedraad, Status, 208 mm, 274 mm

Meer informatie

Cisco CVR-QSFP-SFP10G=, 40000 Mbit/s, QSFP+,SFP+, Bedraad, 18,4 mm, 78 mm, 13,5 mm

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC200/ST-60 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Zilver

Allied Telesis AT-MMC200/ST-60, 100 Mbit/s, IEEE 802.1Q, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, ST, Bedraad

Meer informatie
Allied Telesis AT-DMC100/LC-50 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Grijs

Allied Telesis AT-DMC100/LC-50, 100 Mbit/s, 100Base-TX, 100Base-FX, IEEE 802.1Q, 100BASE-FX, 100 Mbit/s

Meer informatie
Tripp Lite N785-INT-LC-MM netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Zwart

Tripp Lite N785-INT-LC-MM, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, LC, Bedraad, 550 m, 850 nm

Meer informatie
Cisco SFP-10G-SR= netwerk media converter 850 nm

Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 13,4 mm, 56,5 mm, 8,5 mm

Meer informatie
Allied Telesis AT-IMC2000T/SP-980 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Grijs

Allied Telesis AT-IMC2000T/SP-980, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, 100Base-X,1000Base-X, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 14880 pps

Meer informatie
Allied Telesis AT-IMC2000T/SC-980 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Grijs

Allied Telesis AT-IMC2000T/SC-980, 1000 Mbit/s, 10Base-T,100Base-TX,1000Base-T, 1000Base-SX, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 14880 pps

Meer informatie
Allied Telesis AT-PC200/SC-60 netwerk media converter 100 Mbit/s 1310 nm Multimode Grijs

Allied Telesis AT-PC200/SC-60, 100 Mbit/s, 10Base-T,100Base-T, 100Base-FX, IEEE 802.1Q,IEEE 802.3at, 100 Mbit/s, 14880 pps

Meer informatie
Allied Telesis AT-MMC10GT/SP-960 netwerk media converter Intern 10000 Mbit/s

Allied Telesis AT-MMC10GT/SP-960, 10000 Mbit/s, SFP+, Bedraad, 100 m, Activiteit, Link, Snelheid, UL60950-1, EN60950-1

Meer informatie
Allied Telesis AT-PC2000/SC-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Grijs

Allied Telesis AT-PC2000/SC-60, 1000 Mbit/s, 14880 pps, 148880 pps, 1488000 pps, SC, Bedraad

Meer informatie
Allied Telesis AT-PC2000/LC-60 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Grijs

Allied Telesis AT-PC2000/LC-60, 1000 Mbit/s, 14880 pps, 148880 pps, 1488000 pps, LC, Bedraad

Meer informatie
« 12

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

© neXio v.o.f., 2022. Ontwikkeld door Custom Website.

Nexiowebshop.nl gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruikersgemak te verbeteren. Lees meer